Miasteczko mrongoville w mrągowie na mazurach. Poznaj mazury
Informator o warmii i mazurach
  • Moje ogłoszenia noclegi mazury
  • Kontakt noclegi mazury
  • Dodaj ogłoszenie noclegi mazury

Strona główna > Atrakcje turystyczne > MIASTECZKO "MRONGOVILLE'' W MRĄGOWIE

MIASTECZKO "MRONGOVILLE'' W MRĄGOWIE

MIASTECZKO  "MRONGOVILLE''  W  MRAGOWIEMrągowo jest znane w Polsce i zagranicą z organizowanych od ponad 25 lat  Festiwali Muzyki Country "Piknik Country". ściągają one każdego roku, na przełomie lipca i sierpnia, rzesze miłośników tego typu muzyki,tradycji "dzikiego zachodu" i tych, którzy chcą zetknąć się z tą niepowtarzalną atmosferą panującą w mieście. Przez wiele lat władze miasta i organizatorzy festiwalu zastanawiali się nad możliwością "zatrzymania" gości festiwalu w Mrągowie na dłużej, a jednocześnie uatrakcyjnienia ich pobytu i zaoferowania unikalnych atrakcji.
     W ten sposób zrodził się pomysł budowy miasteczka westernowego, promującego muzykę country,rozszerzającego ideę Pikników oraz oferującego szeroki program rekreacyjno-kulturalny. Mrongoville ma stanowić odwzorowanie typowego miasteczka westernowego z Dzikiego Zachodu, z drugiej połowy XIX w.   
ATRAKCJE I DOBRA ZABAWA PRZEZ CAłY ROKCodziennie fascynujący program artystyczny, pokazy kaskaderskie, zabawa z kowbojami, zwiedzanie wioski indiańskiej oraz Rancho Farmera z parkiem zwierząt. Miasteczko westernowe Mrongoville to wspaniała zabawa, niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji dla całej rodziny – zachęca do odwiedzenia miasteczka Marshall Mrongoville.Utworzona przez Gminę Miasto Mrągowo Spółka z o.o. „Miasteczko Westernowe Mrongoville” oferuje organizację imprez na terenie miasteczka, podczas których tworzy niepowtarzalny klimat Dzikiego Zachodu. W miasteczku do dyspozycji gości Saloon i Mexico Bar na łącznie 280 osób, gdzie można spróbować kuchni Dzikiego Zachodu i kowbojskich trunków. W ofercie jest również zabawa przy ognisku. Zobaczycie Państwo układy taneczne rodem z Dzikiego Zachodu w wykonaniu grupy tanecznej „West Colt” oraz będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję nauczyć się tańczyć razem z zespołem. Mogą Państwo wziąć udział w konkursach, takich jak rzucanie lassem czy podkową oraz poszukiwanie złota. Spółka specjalizuje się w przyjmowaniu grup zorganizowanych oraz organizowaniu przyjęć okolicznościowych jak wesela, urodziny, imieniny, chrzciny, studniówki itp. Wszystkie imprezy są organizowane w klimacie Dzikiego Zachodu. KONTAKT :MIASTECZKO WESTERNOWE
"MRONGOVILLE" SP. Z O.O.
11-700 Mrągowo, ul. Młynowa 50

©2024 PoznajMazury.pl